MENU

0

Váš nákupní košík: 0

Menu

KONTAKTUJTE NÁS800 400 292

ZPĚVÁK SÁMER ISSA A TARA

ZPĚVÁK SÁMER ISSA A TARA

Datum: 1.5.2012

Z fotek na této stránce je zřejmé, že zpěvák Sámer Issa tvoří se svým psem sehranou dvojku. Vztah mezi jím a fenkou pitbula ale nebyl vždycky tak růžový jako triko známe r´n´b hvězdičky. Když si Sámer fenku Taru před časem pořídil, prožil s ní nejednu patálii.
 
„Když jsem ji jednou nechal doma samotnou, zdemolovala mi ta potvora kompletně celý byt“, vzpomíná Sámer. „Bylo to vážně příšerný. Přísahám, že mi v bytě zničila naprosto všechno, od oblečení přes cédéčka až po přípravky v koupelně včetně kartáčku na zuby“, práskl na svého čtyřnohého domácího mazlíčka. Zpěvák si byl vědom toho, že pokud situaci nebude řešit, může se stát, že jeho pes jednou sežere i jeho samotného. Přihlásil tedy Taru na dvoutýdenní psí tábor.
 
„Odjel jsem na čtrnáct dní na dovolenou a ona byla mezitím na výcvikovém táboře, kde o ni bylo fantasticky postaráno. Mohla si hrát s ostatními psy, měla kotec jen pro sebe a celkově skvělý servis. Starali se tam o ni dva profesionální trenéři, kteří z divokého psa udělali mírumilovného beránka, který poslouchá na slovo“, říká Issa. V současnosti téměř dvouletá fenka zvládá všechny základní povely a už se nestává, že by si dlouhou chvíli krátila cupováním Sámerových osobních věcí. Jelikož Tara seká latinu, vzal ji její páníček do našeho obchodu ROGZ v pražských Vršovicích, aby jí pořídil novou výbavičku.
 
„Děkujeme, že nám tady nabízíte i oblečení pro psy, ale na to Taru vážně neužije. Ta hadry neřeší, není po mně“, smála se módní ikona teenagerů. „Taře u vás ale pořídím speciální pevné ROGZ vodítko a psí náhubek, aby z ní neměli lidi na ulici strach“, řekl Sámer.
 
Zpěvák Sámer Issa navštívil náš ROGZ obchod ve vršovicích v květnu 2010.
 

Líbí se vám tento článek? Řekněte o tom svým známým!

Sdílet: Share on Google+