MENU

0

Váš nákupní košík: 0

Menu

KONTAKTUJTE NÁS800 400 292

ZPĚVAČKA RADKA FIŠAROVÁ S IROU A FANY

ZPĚVAČKA RADKA FIŠAROVÁ S IROU A FANY

Datum: 1.12.2009

Na předvánoční nákupní chvilku se uvolnila Radka Fišarová se svými miláčky Irou a Fany, které vzala s sebou, a navštívila ROGZ chovatelské potřeby v Praze Vršovicích. Její fenky jsou jejími dlouholetými přítelkyněmi a zažívá s nimi hezké i těžké chvíle. Před časem Ira díky tzv. infarktu páteře ochrnula a na doporučení veterináře s ní musela Radka a její nejbližší cvičit po dobu 3 měsíců 6 hodin denně.
 
Dlouho vypadalo vše beznadějně a Ira svým pohledem vyvolávala u všech soucit. Nakonec se snad stal zázrak a díky trpělivosti, dobré a trpělivé péči se podařilo Iru rozchodit jako před infarktem. Radka je šťastná a tak jim dopřává všeho. Její fenky mají ve svých šatnících již několik psích oblečků a i tentokráte jim bylo vybráno něco z nových kolekcí zimních oblečků BassTee.
 
Se zkoušením ani jedna neměla problém, dokonce po slíbení a ukázání pamlsků statečně pózovaly v nových noblesních modelech. Jinak to bylo s novým pelíškem ROGZ. „Když jim domů přinesu nový pelech, okamžitě ho zkouší a okupují. Ani jim to nemusím říkat a sami poznají, že je to jejich. Tady do něj nechtějí vlézt, protože tu nejsou doma, stydí se a bojí, že by tu mohli zůstat,“ řekla Radka na vysvětlenou.
 
Zpěvačka Radka Fišarová navštívila náš ROGZ obchod v prosinci 2009.
 
 

Líbí se vám tento článek? Řekněte o tom svým známým!

Sdílet: Share on Google+