MENU

0

Váš nákupní košík: 0

Menu

KONTAKTUJTE NÁS800 400 292

ZPĚVAČKA MARTA JANDOVÁ A KATZE S KAŠPAREM

ZPĚVAČKA MARTA JANDOVÁ A KATZE S KAŠPAREM

Nejrychlejší rok ve svém životě má letos Marta Jandová. Náročné zkoušení a účinkování v novém muzikálu, spousta závazků v zahraničí a k tomu si ještě opatřila dalšího fešáka. „Pán, který mi hlídá Katze, když musím do Německa, ho našel na silnici. Někdo ho tam vyhodil, v mrazu a sněhu. A protože jsem mu už jednou říkala, že přemýšlím o druhém pejskovi, tak mi hned poslal fotku. A byla ruka v rukávě. Už z té fotky jsem se do něj zamilovala a věděla, že to je on – nový kamarád pro Katze i pro mě“.
 
Aby Marta náležitě vybavila oba pejsky vším potřebným, zašla k nám do prodejny ROGZ v Moskevské 1, Praze Vršovicích, kde jim vybrala pohodlný psí pelech z praktického ripstop materiálu, který se dá prát v pračce. S chutí si hned vyzkoušeli, jestli se tam oba pohodlně vejdou. Marta se těžce rozhodovala při výběru z velkého sortimentu druhů a barev obojků a vodítek ROGZ. Bylo složité vybrat takové, aby se především líbily majitelce, byly měkké a pohodlné, a přitom se jimi pejskové také mohli chlubit.
 
Velká bitva se mezi Katze a Kašparem strhla o plyšovou hračku – modrou chobotnici. Ani jeden nechtěl ustoupit, a aby jim hračka vydržela i na doma a neroztrhali ji již v prodejně, odlákala jejich pozornost Marta sušeným masem Perrito. Oba pejsci se chovali kupodivu statečně a profesionálně při zkoušení oblečků BassTee. Byla to jejich první zkušenost v roli fotících se modelů, ale když jim bavlněný psí obleček příjemně padnul, běhali po prodejně, jako kdyby v něm chodili stále.
 
Zpěvačka Marta Jandová navštívila náš ROGZ obchod v březnu 2011 a od té doby u nás nakupuje pravidelně.
 

Líbí se vám tento článek? Řekněte o tom svým známým!

Sdílet: Share on Google+