MENU

0

Váš nákupní košík: 0

Menu

KONTAKTUJTE NÁS800 400 292

ZPĚVAČKA HELENA VONDRÁČKOVÁ A ELSA

ZPĚVAČKA HELENA VONDRÁČKOVÁ A ELSA

V hausbótu, který si Helena Vondráčková a Martin Michal pořídili na Slapské přehradě, bylo potřeba vyřešit spaní pro jejich fenku německého ovčáka Elsu. Na doporučení přátel se Helena vydala společně s Elsou do specializované prodejny pro psy ROGZ v Moskevské ulici, aby vybrala nový psí pelíšek, vodítko, pamlsky a hračky pro svou milovanou Elsu.
 
Při příchodu do prodejny nám Helena předvedla, jak je Elsa skvěle ze cvičáku vychovaná a jak na slovo poslouchá tradiční povely lehni, sedni a k noze. Pak se zpěvačka musela rozhodnout, jaký obojek pro psa a vodítko vybrat. Hlavním darem pro Elsu ovšem měl být nový červeno-šedivý pelech ROGZ, který by měl mít své místo na hausbótu. Jelikož je pelech z velmi praktického materiálu, nedrží se v něm voda a špína a je možné jej prát v pračce, je vhodný do „zátěžového prostředí“ jako je bydlení v přírodě.
 
Nejdříve si ho však Elsa musela vyzkoušet a v tom nastal jediný problém. Okamžitě se v pelechu uložila a spokojeně vzhlížela na ostatní přítomné v obchodu a i když obvykle poslouchá na slovo, tak tentokrát se jí z pelechu očividně nechtělo. To Elsa netušila, kolik dárků dostane ke svým druhým narozeninám, které má v právě v polovině června. „ My na hausbótu máme vše nové, tak ať má Elsa také svoje bydlení a neleze za námi do našeho pelíšku“ sdělila u pokladny dobře naladěná Helena.
 
Aby ani Martin nepřišel zkrátka a oba partneři byli při procházkách stylově oblečeni, tak Helena vybrala pro sebe i Martina „psí“ trička a ještě si objednala další šedivý pelech i do Řitky, aby Elsa měla všude své pohodlí.
 

Líbí se vám tento článek? Řekněte o tom svým známým!

Sdílet: Share on Google+