MENU

0

Váš nákupní košík: 0

Menu

KONTAKTUJTE NÁS800 400 292

TRENÉR VLADIMÍR RŮŽIČKA A DASTY SE SISI

TRENÉR VLADIMÍR RŮŽIČKA A DASTY SE SISI

Hokejový trenér Vladimír Růžička tráví volný čas převážně doma s rodinou a se svými psy. Jsou to Bordeauxské dogy – šestiletý pes Dasty a roční fenka Sisi. Psi jsou to pořádní. Dasty váží 75 kg, fenka Sisi 40 kg. O svých psech Vladimír Růžička řekl: "S manželkou Evou chováme psy už 14 let. Máme už čtvrtého a pátého psa stejné rasy – Bordeauxskou dogu. Na plemeno jsme si zvykli, a i když psi jsou docela často nemocní, neměnili bychom. Dožívají se věku kolem osmi let. K veterináři jezdíme do Mimoně. Psům dáváme kvalitní krmivo pro psy, přes zimu jim přidáváme vařené kuře. Jako pochoutku mají oba rádi piškoty.“
 
Trenér hokejových mistrů světa o svých čtyřnohých mazlíčcích vypráví rád a s vášní: „Naši psi jsou čistokrevní, papíroví. Dokonce jsem před 12 lety byl s jedním pejskem na výstavě. Byl to hrozný zážitek, když jsem tam v obrovském horku ve 12 hodin poskakoval se psem v kruhu a rodina se mi smála. Nakonec vyhrál stejně pes paní rozhodčí. Takže na výstavy už nechodíme.“ Vladimír Růžička se svými psy i chlubí: "Máme doma psa, který mluví. Je to Dasty. Každé ráno vstane kolem sedmé hodiny a začne za dveřmi vyštěkávat, že by si už dal něco k jídlu. Po nakrmení je potom hodný a žádnou další zvláštní péči nevyžaduje.
 
Fenka Sisi se zase chová jako modelka. Před návštěvami pózuje, chce se kamarádit nechá se hladit a nejraději by každého olízala.“ Psy chová na zahradě, mají tam kotec s velkou boudou a předsíní. Do kotce je zavírají pouze přijde–li návštěva. Ne, že by ji psi chtěli pokousat, ale spíše by mohli někoho ušpinit nebo vylekat. "Pokud je velká zima – psi jsou v garáži, kterou musím ale vyklidit. Protože psi všechno roztrhají. Když je velké horko chladí se v chodbě domu, kde mají zapnutou klimatizaci.
 
“ Dogy si rádi hrají, ale většina psích hraček jim dlouho nevydrží. Stejné je to i s měkkými pelíšky pro psy. Ty jsou roztrhány většinou v den, kdy ho dostanou. Slavný trenér navštívil obchod pro psy ROGZ v Praze 10 a vyzkoušel naše produkty. Do prodejny se vypravil sám, psy s sebou nevzal, protože je velmi složité je převážet společně v jednom autě. Nejprve přišly na řadu psí obojky – Vladimír vybral elegantní černé. Pro Dastyho musela být vybrána největší velikost, kterou v obchodě měli – má opravdu silný krk a vyvinutou hlavu. K nim vodítka pro psy také v černé barvě a psí známky, na které se napíše jméno psa a kontakt na páníčka pro případ, že by se pejsek ztratil. Potom přišel na řadu psí pelech – opět ta největší velikost v šedé barvě.
 
"Stejně nevěřím, že přežije dnešní den. Psi všechny pelechy roztrhají.“ říkal Vladimír Růžička. Majitelka obchodu Lenka Kholová mu ale vysvětlila, že to jsou speciální ROGZ pelíšky z praktického ripstop materiálu, který nijak nepáchne, nenačichne pachy a psy vůbec neláká ho trhat nebo kousat. Nedrží se v něm špína ani voda a je možné ho dokonce prát v pračce. „No uvidíme, vyzkoušíme.“ dodal pan Růžička. Nakonec přišly na řadu psí hračky – pro dogy si Vláďa Růžička vybral dva panáčky, létající kost a velký červený tenisový míč.
 
S nákupem, který pomalu ani neunesl, se vydal pan Růžička za svými mazlíčky. Domluvili jsme se, že ho za dva dny navštívíme u nich doma, abychom se přesvědčili, jak se pejskům věci, které jim vybral, líbí a jestli pelech vydržel. Při návštěvě jsme zjistili, že obojky a vodítka jsou fajn, pejskům padnou jako ušité na míru a pelech je kupodivu celý. Oba psi na něm spokojeně spí. Jeden panáček už sice byl trochu „poznamenaný“, ale ostatní hračky zatím pejskové mají a hrají si s nimi. "Pelechy a matrace ROGZ můžu jedině doporučit, jsem nadšený a rozhodně se do obchodu ROGZ vrátím a pořídím další sadu do naší předsíně“, nadšeně nám řekl Vladimír Růžička.
 
 
 

Líbí se vám tento článek? Řekněte o tom svým známým!

Sdílet: Share on Google+