MENU

0

Váš nákupní košík: 0

Menu

KONTAKTUJTE NÁS800 400 292

Naše prodejny

V naší prodejně najdete široký výběr kvalitních chovatelských potřeb jako jsou superprémiová krmiva, pamlsky, konzervy, ale i obojky, vodítka, pelíšky, oblečky, hračky, přepravky a spoustu dalších nezbytností. Pravidelně jezdíme po světových výstavách a vybíráme si partnery, od kterých pak pro Vás nakupujeme to nejlepší, co můžete v sortimentu chovatelských potřeb najít.
 
Do našeho obchodu můžete samozřejmě přijít se svými zvířecími miláčky, kteří si mohou vše osobně vyzkoušet, sami si vybrat oblíbenou hračku, pohrát si s námi a naší novou „kolegyní“ Amy, která je známá po celých Vršovicích. S veškerým výběrem Vám ochotně a profesionálně poradí naši členové z ROGZ teamu.
 
Profesionalita a servis jsou našimi hlavními přednostmi a spokojený zákazník je prioritou. Proto se všichni neustále školíme a získáváme nové poznatky v oblasti výživy a péče o domácí mazlíčky, což můžeme doložit řadou získaných certifikátů.
 
Pro vaše maximální pohodlí u nás můžete platit v hotovosti, platebními i bezkontaktními kartami. Těšíme se na Vás, přijďte, zavolejte nám nebo napište, jsme tu pro Vás.
PRODEJNA PRAHA 10, MOSKEVSKÁ 1

PRODEJNA PRAHA 10, MOSKEVSKÁ 1

Prodejna ROGZ na Moskevské je výdejní místo pro internetové objednávky. Adresa: Moskevská 1, 101 00 Praha 10