MENU

0

Váš nákupní košík: 0

Menu

KONTAKTUJTE NÁS800 400 292

NAKUPUJTE U ODBORNÍKŮ

Milujete svého pejska nebo kočičku? Chcete pro ně to nejlepší? Neváhejte a poraďte se s námi v obchodech ROGZ. Nejenže u nás najdete velký výběr zajímavých produktů, které nenajdete v ostatních českých obchodech, ale zároveň také dostanete cenné rady a doporučení od odborně proškolených členů ROGZ teamu. Do našich obchodů můžete samozřejmě přijít se svými zvířecími miláčky, kteří si mohou vše osobně vyzkoušet, sami si vybrat oblíbenou psí hračku, pohrát si a ještě dostat zdravý pamlsek.

 

Profesionalita a odbornost

 
Profesionalita a servis jsou našimi hlavními přednostmi a spokojený zákazník je prioritou. Proto se všichni členové ROGZ teamu neustále školí a získávají nové poznatky v oblasti výživy a péče o domácí mazlíčky, což můžeme doložit řadou získaných certifikátů. Mezi naše nejvyšší pritority patří profesionální přístup k zákazníkovi, špičková komunikace a poskytování maximálně uspokojivého zákaznického servisu. 

Náš ROGZ team krom jiného navštívil výrobní závody společnosti Royal Canin v jižní Francii a v Polsku, abychom se přesvědčili, že tato prestižní značka krmiva pro psy a kočky opravdu nabízí to, co svým zákazníkům deklaruje na obalech a ve složení krmiva Royal Canin. 

 

Odborná média

 
Velmi úzce spolupracujeme s prestižními časopisy a portály zaměřenými na domácí mazlíčky jako je Svět psů, Naše kočky, Haf a Mňau nebo komunitní portál Hafici.cz, kam pravidelně přispíváme odbornými články ohledně oblečení pro psy, výběru správného pelíšku, vodítka a dalších doplňků.
 

Naše ocenění

 
Uspěli jsme také u odborné veřejnosti a velmi si vážíme ocenění, které získal náš kamenný obchod ROGZ – chovatelské potřeby. Obsadili jsme 3. místo v prestižní soutěži Prodejna roku ´11 pořádané odborným časopisem Regal, vydavatelství Economia. Soutěž Prodejna roku je určena všem nezávislým prodejcům z oblasti spotřebního zboží. 
 

Naše certifikáty

 
Pravidelně se účastníme školení a seminářů, na kterých se zdokonalujeme v oblasti výživy psů a koček, speciální péče o kastrovaná zvířata, prodeje a aplikace antiparazitních přípravků nebo zacházení s výcvikovými pomůckami a jejich účinnosti, jako jsou například elektronické obojky pro psy. Podívejte se na některé z našich získaných osvědčení odbornosti a způsobilosti. 

Velmi apelujeme na důvěryhodnost a spolehlivost našeho e-shopu v internetové síti, a to jak v České republice, tak na Slovensku. Naší spolehlivost potvrzuje také certifikát Ověřeno zákazníky nákupního rádce Heureka.cz. 

Líbí se vám tento článek? Řekněte o tom svým známým!

Sdílet: Share on Google+