MENU

0

Váš nákupní košík: 0

Menu

KONTAKTUJTE NÁS800 400 292

MODERÁTORKA MARTINA GAVRIELY A GURU

MODERÁTORKA MARTINA GAVRIELY A GURU

Datum: 1.10.2012

Jedna ze současných nejpopulárnějších moderátorek Martina Gavriely se zařadila mezi majitele zlatých retrívrů. „Je to rasa, která se hezky chová k dětem a má je ráda. To byl jeden z důvodů, proč jsme ho vybrali. Již jsem jednoho retrívra měla a mám své dobré zkušenosti. Tomu našemu je 10 týdnů a je to náš miláček. Jmenuje se Guru a když má každý mít svého guru, tak já mám tohoto krasavce“ řekla nám při návštěvě naší prodejny ROGZ v Praze 10 v Moskevské ulici Martina, která si pro svého pejska přišla vybrat vše, co potřebuje.
 
Je to pejsek celé rodiny, a tak Martina přišla i s dcerou Jessicou a synem Antoniem, aby společně rozhodovali, nejen co opravdu potřebují, ale co se bude všem líbit. První těžké rozhodování nastalo u oblečků pro psy BassTee. Guru si jich několik trpělivě vyzkoušel a ostatní nakupující bavil modelovým pózováním. Mezi desítkami druhů z nové kolekce obojků a vodítek ROGZ bylo těžké vybrat ty pravé. Vedla se velká diskuse mezi dětmi a Martinou a každý měl svůj názor na to jakou barvu, vzor nebo typ vybrat.
 
Dobrou a praktickou rádkyní byla majitelka obchodu Lenka Kholová. Ta byla po celou dobu k dispozici a poradila s výběrem nejen ideálního pelechu ROGZ, ale i obojku, vodítka, psích hraček a chutných odměn pro Guru. „ROGZ pelech je z velmi praktického ripstop materiálu, nedrží se v něm špína, je možné jej prát v pračce při 30 °C, a proto je vhodný i pro vodu milujícího retrívra“ řekla při výběru pelechu Lenka Kholová a tím bylo rozhodnuto. Aby Guru věděl, jak se mu bude v pelechu odpočívat, musel si ho i zkusit. Že na něj působí blahodárně, bylo vidět po malé chvíli – Guru okamžitě usnul.
 
Zatím svého nového přítele vodí Martina i do práce. Našla pochopení u své nadřízené, která má také dva pejsky. „Je to tam jak v psím útulku, ale všichni jsou moc hodní. Nyní Guru učíme, jak dělat loužičky venku. Zatím mu to ještě moc nejde, takže jsme pořád v pohotovosti. Také musím zapojit více děti. Jakmile si zvyknou se o něj starat, ubude mi trochu povinností a on si k dětem také získá krásný vztah.
 
Máme teď doma novou lásku a je to mazel, který nám dělá radost. Až vyroste, bude mi dělat ochranku, zatím respekt opravdu nebudí“ řekla před odchodem z naší prodejny ROGZ Martina, ověšená pelechem, vodítkem, obojkem, hračkami a pamlsky pro psy.
 
Moderátorka Martina Gavriely navštívila náš ROGZ obchod v říjnu 2012.
 
 

Líbí se vám tento článek? Řekněte o tom svým známým!

Sdílet: Share on Google+