MENU

0

Váš nákupní košík: 0

Menu

KONTAKTUJTE NÁS800 400 292

MODELKA HANA MAŠLÍKOVÁ A PICCOLO

MODELKA HANA MAŠLÍKOVÁ A PICCOLO

Datum: 1.12.2009

Na předvánoční výběr dárků a zimní zabezpečení pro svého čivaváka vyrazila modelka Hanka Mašlíková do naší prodejny ROGZ, prodávající psí oblečky, obojky a pelíšky pro psy a velké množství různých pochutin. Hned po Vánocích se tradičně chystá na hory, a aby byl Piccolo jako v bavlnce a v teploučku, musel absolvovat tuto anabázi.
 
Velké dilema řešila Hanka. „Mám mu koupit, v čem bude fešák nebo to, v čem mu bude teplo“? Každý psí obleček měl své specifikum. Pokud byl prošívaný s kapucí, téměř ho vahou převrhnul, když měl delší nohavice, Piccolo se zaseknul a neudělal ani krok. A jelikož je to pes a chlap, tak u třetí zkoušky už odmítal spolupracovat a choval se uraženě. Mimořádně mu vadilo, když mu Hanka nasadila kapuci s oušky.
 
To pak bylo potřeba jeho náladu žehlit lahodnými pamlsky pro psy, se kterými mu nadbíhala nejen Hanka, ale i prodavačky a další zákazníci v našem obchodě chovatelských potřeb v Praze 10. Zkoušku luxusních bot pro Piccola, ale už odmítla i Hanka, které měla obavy, aby se její miláček neurazil natrvalo. Nakonec mu Hanka vybrala obleček ze sametové látky, ten nejměkčí, teploučký a zdobený, fešácké vodítko ROGZ a pytlík zdravých pamlsků pro psy.
 
Modelka Hana Mašlíková navštívila náš ROGZ obchod v prosinci 2009.
 

Líbí se vám tento článek? Řekněte o tom svým známým!

Sdílet: Share on Google+