MENU

0

Váš nákupní košík: 0

Menu

KONTAKTUJTE NÁS800 400 292

MISS ČR 2008 ELIŠKA BUČKOVÁ A VÁCLAV NOID BÁRTA

MISS ČR 2008 ELIŠKA BUČKOVÁ A VÁCLAV NOID BÁRTA

Datum: 1.9.2011

Do vršovického zvířecího ráje se vydala Česká MISS 2008 Eliška Bučková, její přítel Václav Noid Bárta a jejich statný rotwajler Arnold, který byl z hraček pro psy, pelechů ROGZ a pamlsků ze sušeného masa u vytržení. „Každý se nás ptá, zda jsme v očekávání. My přitom už jednoho pořádného syna máme a dnes mu vybereme něco parádního a pohodlného,“ to byla úvodní Václavova slova.
 
Jako hlavní páníček a majitel 55 kg Arnolda si Václav vybíral nejdříve nový obojek.„Chodím často na ryby, někdy býváme u vody i za tmy a tak se mi líbí tento černo-šedý reflexní, protože ho ve tmě dobře uvidím a nebudu ho hledat jen podle odlesku očí. Také k němu pořídíme i krátké vodítko ve stejném designu, kterým se pes této velikosti lépe ovládá. Arnold potřebuje i nový pelech, ale žádný není pro našeho obra dost velký, takže obrovská matrace, na kterou by se vešel i dospělý člověk, pro něj bude ideální,“ sdělil nám při výběru té ideální barvy a velikosti Vašek.
 
Co se výběru týká, tak Arnold dostal také novou misku a kvalitní sušené maso, které v obchodě dostával za odměnu. Velká diskuze proběhla mezi majitelkou Lenkou, Eliškou a Václavem o automatickém psím krmítku, které se díky časovači samo zapne a na psa může zavolat nahraným hlasem svého pána a tím vydat povel ke krmení. „To je to naprosto ideální, když nejsem doma, tak náš hafan uslyší mé povely a v klidu se nabaští. Líbí se mi i fontána na vodu, která zaručuje čerstvou a čistou vodu po celý den,“ s úsměvem a myšlenkou na dobro pro Arnolda si objednával Václav.
 
„Dnes jsme vybrali dva krásné obojky s vodítky, takže je má fešák na střídání a také pohodlnou a praktickou matraci. Rozhodně se do obchodu budeme vracet, protože některé věci si prostě musíme vybrat osobně. Nicméně krmivo, pamlsky a další doplňky si ale díky možnosti objednávky v e-shopu necháme rádi dovézt, je to opravdu praktické,“ řekla usměvavá Eliška.
 
Eliška Bučková a Václav Bárta navštívili naší ROGZ prodejnu s potřebami pro psy v září 2011.
 
 

Líbí se vám tento článek? Řekněte o tom svým známým!

Sdílet: Share on Google+