MENU

0

Váš nákupní košík: 0

Menu

KONTAKTUJTE NÁS800 400 292

MISS ČR 2007 KATEŘINA SOKOLOVÁ

MISS ČR 2007 KATEŘINA SOKOLOVÁ

Datum: 1.12.2010

U Miss ČR 2007 Kateřiny Sokolové je vše jinak. Se svým přítelem Robertem Hájkem mají „miminko“ tříměsíční štěňátko Jack russel teriéra. Pořídit si pejska nebylo jejich svobodné rozhodnutí, ale byl to nečekaný dárek od kamarádů k Robertovým narozeninám. „ Když jsem ho přinesl domů, podíval se na nás těmi svými štěněčími kukadly a bylo rozhodnuto, že si ho necháme“, řekl z nového přírůstku evidentně se radující nadšený Robert.
 
Se jménem bylo jasné, že právo výběru bude mít Robert a návrh na Richarda hladce prošel. „Richard je jeho oficiální jméno, ale spíše je zvyklý na Richie, to je takové měkčí na zavolání. Někdy ale musíme pořádně houknout, aby poslechnul“, doplnil Robert. Malý Richie si doma pomalu zvyká, má dvě oblíbená místa kde odpočívá, ale ještě neměl ten správný psí pelíšek ROGZ. To byl jeden z důvodů, proč společně přišli k nám do specializované prodejny chovatelských potřeb v Praze 10, vybrat vše, co pejsek potřebuje.
 
O radu se obrátili naše prodejní asistentky z ROGZ teamu, a ty jim vysvětlily: „Speciální psí pelíšky ROGZ jsou z praktického ripstop materiálu, vhodného i pro štěňátka, protože je neláká trhat je a kousat. Zároveň jsou vyplněny dutým vláknem, které nezadržuje pachy, nedrží se v nich špína a dají se snadno prát v pračce.“ O zábavu v prodejně se postaral Richie, když zkoušel různé psí oblečky. Nejdříve byl zvědavý, co to s ním dělají, ale po více pokusech již začal stávkovat a odmítal zvedat i packy. „Tady je ohromný výběr všech oblečků BassTee a rozhodnout se, zda se orientovat podle barvy, vzoru nebo designu je těžké.
 
Nakonec jsme mu vybrali veselou černobílou kostku, náš miláček je stejně tak veselý i zbarvený. Ještě mu také musíme koupit bezpečnostní postroje do auta s úchyty a pískací hračku. S tou si vždy ohromně vyhraje. Také potřebujeme podlahové plínky, přeci jen je štěňátko a nějaká ta loužička se doma objeví. Za odměnu, že byl tak trpělivý, mu vezeme ještě pamlsky ze sušeného masa, těch není nikdy dost“ řekla s plnou náručí dárků pro Richieho Katka.
 
O pořízení psa Katka ani Robert neuvažovali: „Takový dárek se ale nedá odmítnout. Okamžitě jsme se s ním spřátelili a je pro nás relaxací a ohromnou zábavou“ svorně prohlásili Katka i Robert. Nejen zábava, ale také povinnosti jsou s novým přírůstkem. Katka je v tomto roce často v zahraničí a tak má Robert o zábavu postaráno. Svého nového kamaráda vodí do práce a spolu tak budí obdiv všech psích fanoušků.
 
Modelka Kateřina Sokolová navštívila naše ROGZ chovatelské potřeby v Praze v prosinci 2010.
 
 

Líbí se vám tento článek? Řekněte o tom svým známým!

Sdílet: Share on Google+