MENU

0

Váš nákupní košík: 0

Menu

KONTAKTUJTE NÁS800 400 292

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Datum: 8.4.2015

Mediální partneři

Máte rádi nejen domácí mazlíčky, ale zvířata obecně? Zajímají vás novinky v oboru kynologie, chovu nejen psů a koček, novinky, společenské i sportnovní akce? Doporučujeme vám kvalitní chovatelské magazíny Svět psů, Naše kočky nebo Haf a Mňau. V těchto časopisech naleznete zajímavé informace o chovu psů a koček, odborné i neodborné články, portréty jednotlivých plemen, inzerci k prodeji štěňat a vše, co se zvířecího světa týče. Časopisy nejsou určené pouze pro chovatele nebo majitele, ale své si v nich najdou i milovníci zvířat, kteří mít svého domácího mazlíčka mít nemohou, děti a celá rodina. Jeden z časopisů očekávejte ve své zásilce s objednaným zbožím na ROGZ.CZ :)

Mezinárodní kynologický časopis Svět psů

Mezinárodní kynologický časopis Svět psů Vám každý měsíc přináší články evropských odborníků ze všech oblastí kynologie. V časopise Svět psů naleznete kvalifikovanou odpoveď na vše co vás zajímá o chovu, výchově, jednotlivých plemenech, nových poznatcích veterinární medicíny a vědy, výstavách doma i v zahraničí, činnosti FCI, ČMKU, anebo nových knihách. Dále v časopise naleznete inzerce, ankety, soutěže a mnoho dalších zajímavostí. On-line verze (ukázkové číslo) zde

Magazín pro majitele a milovníky psů a koček Haf a Mňau

Team odborníků v časopise Haf a Mňau řeší každodenní problémy i radosti lidí, kteří mají pejsky anebo kočičky jako členy domácnosti. V každém čísle představí svým čtenářům kočičí a psí plemeno, spoustu zajímavých příběhů, občas VIP smečku známé osobnosti. Pozornost je věnována i kontroverzním tématům, o kterých se jinde nepíše vůbec. Součástí jsou dále výchovné, výcvikové, výživové, veterinární poradny s předními odborníky. Nechybí ani reportáže z akcí a výstav. Občas vás pobaví fotokomiks ze života našich miláčků.

Mezinárodní časopis pro chovatele a milovníky koček Naše kočky

Jediný časopis na českém trhu pouze o kočkách, který vám každý měsíc přináší články evropských odborníků ze všech oblastí chovu koček. V časopise Naše kočky dostanete kvalifikovanou odpověď na vše, co vás zajímá o plemenech koček, nových poznatcích veterinární medicíny, výživě, výstavách doma i zahraničí, činnosti všech organizací chovatelů koček v ČR, nových knihách a spoustu dalších zajímavostí. 

Mate zájem o předplatné časopisů Svět psů nebo Naše kočky? Objednávkový formulář naleznete zde.

Líbí se vám tento článek? Řekněte o tom svým známým!

Sdílet: Share on Google+