MENU

0

Váš nákupní košík: 0

Menu

KONTAKTUJTE NÁS800 400 292

HEREC LUKÁŠ LANGMAJER A ŠKUBÁNEK

HEREC LUKÁŠ LANGMAJER A ŠKUBÁNEK

Herec a moderátor Lukáš Langmajer dokáže osedlat koně, podojit krávu, vycvičit psa, uvařit, trochu zatančit, když se nikdo nedívá, a ve sprše krásně zpívá. Hodně se zajímá o auta a také rád jezdí na jejich limitu. Jeho velkým a oblíbeným koníčkem je však v první řadě jeho dobrman Škubánek, kterému domácky říká „Kubo“.
 
Lukáš navštívil náš ROGZ obchod v prosinci 2013 těsně před Vánocemi a u nás také nakupoval vánoční dárky pro svého čtyřnohého přítele. Kuba byl nejprve vzorný a klidný zvířecí zákazník, ale to jen do doby, než objevil ROGZ GRINZ, naší nejprodávanější hračku pro psy. Poté už Kubu nezajímal výběr nového psího oblečku ani pořízení nového postroje k jeho výcviku, který jinak Kuba miluje. Na naší prodejně se zrodila nová láska mezi Škubánkem a novým míčkem.
 
Nakonec oba obcházeli z našeho obchodu velmi spokojení až nadšení. Kuba z nového míčku, který si neustále držel v tlamě, a Lukáš z nákupu nového psího oblečení ROGZ SKINZ a postroje ROGZ FANCY DRESS v hnědé barvě, který se na Kubovi náramně vyjímal. ROGZ byl opět nedílnou součástí šťastných a veselých Vánoc ve zvířecím světě ;)
 
Lukáš Langmajer se svým dobrmanem Škubánkem navštívili naší ROGZ prodejnu na Moskevské v prosinci 2013.
 

Líbí se vám tento článek? Řekněte o tom svým známým!

Sdílet: Share on Google+