MENU

0

Váš nákupní košík: 0

Menu

KONTAKTUJTE NÁS800 400 292

IVANA GOTTOVÁ S DCEROU CHARLOTTKOU

IVANA GOTTOVÁ S DCEROU CHARLOTTKOU

Štěně zlatého retrívra, kterého si Ivana a Karel Gottovi nedávno vyhlédli v chovné stanici, ještě čeká na své nové pány u psí mámy. Ve vile na Bertramce už má ale fenka téměř vše přichystáno. Ivana Gottová se starší dcerou Charlottkou nenechávají nic na poslední chvíli, a tak se raději s předstihem vypravily do psího obchodu, aby vybraly svému mazlíčkovi pohodlný psí pelíšek.
 
„Ten hnědobílý se nám líbí nejvíce,“ prohlásily svorně a pro jistotu ho také vyzkoušely. „Je příjemný a měkoučký,“ zhodnotily jeho kvality. Majitelka našeho obchodu ROGZ Lenka Kholová ještě poradila jak správně vybrat vodítko pro psy, balónek, létající talíř pro psy, populární plyšovou hračku i nějaké ty psí pamlsky. Fenka zlatého retrívra má už vybrané i jméno.
 
Vyhrála to Stella, kterou navrhoval Karel Gott. Padala ale také jména Tiffany, které se zamlouvá Gottově manželce, jeho dcerky zase navrhovaly Vanilku nebo Amálku. Protože však holčičky přišly za tátou s chytrým návrhem, že když psa objedná hned, může si ho pojmenovat podle sebe, bude čtyřnohý kamarád slyšet na jméno Stella. O pejskovi se mluvilo v rodině Karla Gotta již několik let. Jeho pořízení uspíšila zkušenost se psem Dary Rolincové, kterého měli na Bertramce na hlídání.
 
Karel, který má psy velmi rád a vždy je krmil různými dobrotami, ale ví, jaká je to starost. „Pes v rodině, to není jako hračka, která se po čase odloží. Je to starost, ale i radost na mnoho let, kamarád na celý život,“ tvrdí Ivana Gottová.
 
Moderátorka Ivana Gottová s Charlottou navštívila náš ROGZ obchod v květnu 2012.
 

Líbí se vám tento článek? Řekněte o tom svým známým!

Sdílet: Share on Google+