Naturea Cat Grain Free Lands 2 kg

Chcete pro svou kočku to nejlepší a preventivně podporovat její zdravotní stav a perfektní kondici? Granule Naturea Lands nabízí nutričně vysoce hodnotné a bezpečné krmivo bez obilí s poměrem více než 70 % živočišných složek v každém balení.

  • Značka: Naturea
  • Kód výrobku: N75182
  • Cena:
    391 Kč
Není skladem
Tagy: rogz

Popis

Krmivo pro kočky a koťata Naturea Lands Cat & Kitten obsahuje 75 % živočišných složek. Naturea se takto maximálně přibližuje přirozené stravě koček v divoké přírodě. Toto krmivo neobsahuje žádné obiloviny a tím u koček napomáhá:

  • eliminovat alergie z jídla: 90 % koček je alrergických na pšenici, kukuřici, sóju, oves a lepek. Bez obilovin ve stravě je velká pravděpodobnost odstranění těchto problémů.
  • udržovat optimální váhu: strava bohatá na bílkoviny s nízkým obsahem sacharidů přispívá k uržiavaniu optimální váhy kočky.
  • předcházet cukrovce: po jídle s nízkým obsahem sacharidů zůstává krevní cukr v optimální hladině.

Krmná dávka: podle tabulky na obalu. Zajistěte své kočce při krmení vždy dostatek pitné vody. 

Složení: čerstvé maso z lososa 30,82 %, kuřecí moučka 16,22 %, sladké brambory, králičí moučka 12,77 %, kuřecí tuk 7,29 %, moučka ze sledě 5,68 %, tapioka, lněná semena, kuřecí šťáva 2,43 %, lososový olej 0,81 %, rajče, vojtěška, minerály, vitamíny, taurin, mořské řasy, brusinky, mannan-oligosacharidy, frukto-oligosacharidy.

Analytické složky: Hrubý protein 38 %, hrubý tuk 20 %, hrubá vláknina 3 %, vlhkost 7 %, sacharidy 23,5 %, hrubý popel 8,5 %.