MENU

0

Váš nákupní košík: 0

Menu

KONTAKTUJTE NÁS800 400 292

HEREČKA MICHAELA MAUREROVÁ A FANY S AMINOU

HEREČKA MICHAELA MAUREROVÁ A FANY S AMINOU

Datum: 1.10.2008

Herečka Michaela Maurerová čeká dvojčátka, nicméně se věnuje i svým dvěma fenkám Českého strakatého psa Fany a Amině. Při nákupu potřebných zdravých pamlsků a potřebných psích obojků v našem obchodě ROGZ nám řekla: „Pro pejsky moje těhotenství není žádné omezení. Samozřejmě to cítí jako všechny zvířata, mají na to instinkt. Poznaly to daleko dřív než já nebo doktor. Jsou ke mně opatrnější, mazlivější a tulivější. Jinak jsou to samozřejmě moje taková prvorozená chlupatá mimina (smích).“
 
Aby se připravila na šrumec, který jí s dvojčátky čeká, pořizují si domů ještě další zvířata. „Teď jsme si pořídili ještě malou osličku Boženku, která zatím zůstává na farmě paní a pana Bendových do doby, než přestane být kojená. Potom půjde k nám na zahradu. Hrozně se na ni těšíme a chodíme ji pravidelně navštěvovat. Jestli chcete, pošlu vám fotku“, řekla Míša. Určitě budeme rádi, možná jí bude sedět i náš ROGZ obojek – jak jste přišli na nákup oslíka?
 
„Tím, že máme barák za Prahou s docela velkou zahradou, tak jsme si říkali, že by to chtělo nějaké zvířátko, ale zase takové, na které budeme sami stačit. Něco jsme si o tom načetli a zjistili jsme, že osel není tak náročný jako kůň. Já jsme si vždycky přála koně nebo nějaké větší zvíře. Osel se mi strašně líbí, je chytrý, přítulný, hrozně fajn.Zatím tedy máme osličku Boženku, která se nám nedávno narodila. K ní budeme mít asi ještě vykastrovaného kozlíka, kterého už překřtili podle nějaké pohádky na Vepříka. Takže je to kozlík Vepřík“, směje se herečka Michaela Maurerová.
 
Paní Michaela Maurerová navštívila náš ROGZ obchod v říjnu 2008.
 

Líbí se vám tento článek? Řekněte o tom svým známým!

Sdílet: Share on Google+