MENU

0

Váš nákupní košík: 0

Menu

KONTAKTUJTE NÁS800 400 292

HEREČKA JIŘINA JIRÁSKOVÁ S AMÁLKOU

HEREČKA JIŘINA JIRÁSKOVÁ S AMÁLKOU

Datum: 1.4.2010

Láska, velké přátelství a hluboké pouto se utvořilo mezi paní Jiřinou Jiráskovou a její devítiměsíční fenkou – francouzským buldočkem Amálkou. Je to již její druhá fenka této rasy a dle slov paní Jiřiny Jiráskové se od své předchůdkyně „tam ze shora“ naučila mimořádně rychle vše dobré, co každý pejsek musí umět. Aby Amálce udělala radost a trochu jí na jaro „vyfešákovala“, vybrala si paní Jirásková náš psí obchod ROGZ na Moskevské 1 v Praze 10, který je nedaleko jejich bydliště a navíc s velkým výběrem všeho potřebného.
 
„S paní Alenkou se střídáme v hlídání a vždy když jedna z nás odchází z domova, tak Amálka smutně leží u dveří a stýská se jí“ řekla při setkání paní Jiřina Jirásková a vysvětlila tak, proč přijela do obchodu ROGZ i s přítelkyní. Vůbec nečekaly, že zde najdou tak obrovský sortiment úžasných lákadel a potřeb pro psy. Jaké nové kšíry pro psy vyberou Amálce? Který psí obleček do deště jí bude nejvíce slušet? Jak bude snášet povinné bezpečnostní pásy do auta? Jaký psí pamlsek jí vybereme? Na tyto otázky jí pomohla odpovědět a vybrat vše majitelka našeho obchodu Lenka Kholová.
 
Naprosto ve svém živlu byla Amálka, která pobíhala od jednoho stojanu ke druhému a sama si z regálů vybírala hračky pro psy. Když si dvě plyšové psí hračky ROGZ vybrala, ujala se role paničky paní Jirásková a začala vybírat výrobky, kvůli kterým do prodejny přišla. První zastavení bylo u pelechů. Amálce bylo ve štěněčím růžovém pelíšku ROGZ z flízu sice prima, ale jelikož jich má doma více a i na chalupě na Šumavě má kde spinkat, výběr pelechů se přesunul na podzim. Proto, aby Amálka mohla vyrazit do přírody i za deště, byla jí vybrána červená pláštěnka a na randění s ostatními kamarády do parku originální ručně vyšívané tričko, oboje z kolekce BassTee. Pro barevné sladění dostala i nové červené kšíry ROGZ s motivem kostiček.
 
“Kšíry jsou pro ní lepší než obojek. Může se do nich hezky opřít a nic jí neškrtí“, pochvalovala si Jiřina Jirásková. „Mám velkou radost, že váš obchod ROGZ je tak blízko mého domova a už se těším, že brzy dorazíme pro psí krmení. Také spousta mých kamarádů z Vinohradského divadla si sem určitě přijde vybrat a nakoupit“, sdělila již na odchodu majitelce obchodu Lence Kholové očividně spokojená paní Jiřina Jirásková.
 
Paní Jiřina jirásková navštívila náš ROGZ obchod v Praze v dubnu 2010.
 
 

Líbí se vám tento článek? Řekněte o tom svým známým!

Sdílet: Share on Google+