MENU

0

Váš nákupní košík: 0

Menu

KONTAKTUJTE NÁS800 400 292

HEREČKA CHANTAL POULLAIN A CASANOVA

HEREČKA CHANTAL POULLAIN A CASANOVA

Svou lásku ke Casanovovi projevuje herečka Chantal Poullain systémem cukr a bič. Její boxer jménem Casanova, na kterého doma volají Casy, je dobře vychovaný. Pokud by chtěl vyžebrat od dospělých něco od stolu, má prostě smůlu. Má doma své místečko na psí krmení, které obsahuje vše, co psi potřebují. Někdy Chantal trochu vyměkne a uvaří mu některé psí speciality, ale to je vše, co se „rozmazlovacího“ krmení pro psy týká.
 
Díky této systémové výchově se podařilo, že je Casanova velmi dobře vychovaný a nekňučí ani na návštěvy. Jen někdy, když oba jeho nejbližší odjedou na pár dnů a musí být u známých na hlídání, tak přijde nazpět trochu rozmazlený a pak mu nastanou opět chvíle pevné ruky. I díky dobrému krmení, které převážně tvoří superprémiové granule pro psy, je pořád štíhlý, pohyblivý a nemá žádné zdravotní problémy. „Je to náš miláček už deset let, kdy si ho syn Vladimír sám vybral. Jsou také velcí kamarádi a Casanova si s ním hraje na Dona Quijota, jenž nečekaně leze Vladimírovi na záda a pak samou radostí skáče jako gazela“ řekla Chantal, když si vybírala nový pelíšek ROGZ.
 
„Také ráda spím v krásné a pohodlné posteli a na našeho miláčka jsme nějak zapomněli, tak to musíme rychle dohnat. I on si zaslouží hezké a příjemné spaní v měkkém psím pelechu z dutého vlákna, který navíc můžeme vyprat v pračce. Také jsme mu vybrali moc hezký, kvalitní a designový obojek a vodítko ROGZ. I přesto, že spousta lidí obléká své psy a psí oblečky Puppia se nám moc líbí, Casymu zatím žádný pořizovat nebudeme. Raději si tady vybral (spíše vyštěkal) novou psí hračku“ sdělila očividně spokojená Chantal v naší prodejně ROGZ na Moskevské 1 v Praze 10, Vršovicích.
 

Líbí se vám tento článek? Řekněte o tom svým známým!

Sdílet: Share on Google+