Duowin a.u.v. spr 250 ml


  • Značka: Virbac
  • Kód výrobku: VKP00184
  • Cena:
    410 Kč
V pondělí u vás

Popis

Duowin a.u.v. sprej 250 ml pro psy je antiparazitikum pro léčbu a prevenci napadení blechami a klíšťaty u psů. Účinnost proti napadení blechami po dobu 6 týdnů, prevence rozmnožení blech po dobu 10 týdnů díky sterilizaci vajíček a proti napadení klíšťaty po dobu 4 týdnů.


Složení: Permethrinum (Cis:Trans 40:60) 18,8 mg, Pyriproxyfenum 0,2 mg v 1 ml kožního spreje. Luviset CAN, jasmínový parfém, Methoxypropanolum, Aqua purificata.

Použití: Nepoužívejte u štěňat mladších 2 měsíců. Nevhodné k použití u nemocných zvířat nebo zvířat v rekonvalescenci. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na léčivou látku nebo na některou z pomocných látek. Nepoužívejte v průběhu březosti nebo laktace. Určeno pro vnější použití, podání na kůži.

Aplikujte na srst psa tak, aby se srst řádně navlhčila, ale vyhněte se oblasti očí. Při aplikaci srst pročesávejte a stříkejte proti růstu chlupů, aby přípravek pronikl až na kůži. Přípravek nechte přirozeně zaschnout bez vysušování.

Po ošetření psa nemyjte ani nešamponujte. Pokud je nutné psa šamponovat, doporučuje se aplikaci přípravku zopakovat. Zamezte přístup do vody v den aplikace. Psi, kteří opakovaně vstupují do vody, by měli být opakovaně ošetřeni.

Nepoužívat u koček.


Dávkování: Dávkování je 5 ml roztoku na kg ž.hm., kterého se dosáhne pěti stisky dávkovacího mechanismu na 3 kg ž.hm. Aplikujte na kůži v závislosti na hmotnosti zvířete podle následujíci tabulky: 


3 kg - 5 stisků

7 kg - 12 stisků

10 kg - 17 stisků

15 kg - 25 stisků

20 kg - 34 stisků

30 kg - 50 stisků

40 kg - 67 stisků.

Tip: Když už váš mazlíček nějaké to klíště chytne, je třeba jej z kožíšku vytáhnout. Pinzetu na vyndavání klíšťat si můžete vybrat zde.

Psi
Druh aplikace Spreje