Calibra Dog HA Adult Small Breed Chicken 2 kg


  • Značka: Calibra
  • Kód výrobku: KRM14794
  • Cena:
    225 Kč
Posledních 1 ks skladem - v úterý u vás

Popis

Kompletní hypoalergenní krmivo pro dospělé psy malých plemen (1–10 kg).

Krmivo Calibra Adult Small Breed / Chicken & Rice jsou hypoalergenní granule pro dospělé psy miniaturních a malých plemen o váze od 1 do 10 kg. Drobné granulky s atraktivní chutí jsou přizpůsobeny pro snadný příjem krmiva.

Vysoce stravitelné kompletní krmivo s kuřecím masem a s nízkým obsahem obilovin vyhovuje i citlivému zažívání. Receptura s vyšší energetickou hodnotou a nízkou krmnou dávkou vyhovuje specifickým potřebám malých plemen.

Superpremium Hypoallergenic = produkty pokrývající vývoj od štěňat po seniory dělené na tři velikostní kategorie – malá, střední a velká plemena psů.

  • Vysoký obsah kuřecího masa, nízký obsah obilovin (pouze rýže)
  • Lososový olej jako zdroj omega-3 nenasycených mastných kyselin pro péči o kůži a srst
  • Prebiotika, sušená jablka, řepné řízky a extrakt z juky pro dobré trávení bez nadýmání a zažívacích obtíží


Složení: kuřecí moučka (22 %), dehydratované kuře (18 %), rýže, pivovarská rýže, drůbeží tuk (konzervováno přírodními tokoferoly), sušené řepné řízky, kvasnice, hydrolyzovaná kuřecí játra (2 %), lososový olej, mořské řasy, sušená jablka, sušený špenát, směs bylinek a ovoce (extrakt z pomeranče, rozmarýn, petržel, tymián – 300 mg/kg), prebiotika (mannan-oligosacharidy 120 mg/kg, beta-glukany 100 mg/kg, frukto-oligosacharidy 70 mg/kg), extrakt z juky (80 mg/kg).

Analytické složky: hrubé bílkoviny 28,0 %, obsah tuku 17,0 %, hrubá vláknina 2,5 %, hrubý popel 6,8 %, vlhkost 9,0 %, vápník 1,6 %, fosfor 1,1 %, sodík 0,1 %, hořčík 0,09 %, omega-3 mastné kyseliny 0,27 %, omega-6 mastné kyseliny 2,28 %.

energetická hodnota 3 880 kcal/kgPsi
Kvalita krmiva superprémiové
Velikost psa malý
Velikost balení (kg) 2 kg
Stáří psa dospělý