Bio Kill kožní spray 500 ml

Kód: VET03196
Neohodnoceno
Značka: Bio Kill
254 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.10.2021


Detailní informace

Detailní popis produktu

BIO KILL 2.5 mg/ml kožní sprej 500 ml je přípravek proti ektoparazitům (blechy, vši, klíšťata, roztoči) u psů, morčat, křečků a exotických ptáků; proti hmyzu (mravenci, mouchy, pavouci) a slouží také k dezinsekci kotců a hnízd.


Použití přípravku u jednotlivých typů zvířat: 

Pes - zablešení, zavšivení, napadení klíšťaty a klíšťáky, dravčíkovost, napadení všenkami, trichodektóza. 

Exotičtí ptáci - napadení klíšťaty, napadení klíšťáky, zablešení, vápenka, čmelíkovost.

Křeček - napadení klíšťaty, zablešení, napadení trudníky, prevence napadení svrabovkou kočičí.

Morče - napadení klíšťaty, zablešení, napadení trudníky, napadení svrabovkou kočičí.

Prevence miáz a napadení bodavým a obtížným hmyzem - komáři, muchničky, pakomáři, ovádi, mouchy, tiplíci.

Sanace prostředí - sprej působí též v rámci prevence napadení výše uvedenými druhy

Nepoužívat u koček - přípravek je pro kočky toxický. Zamezte možnému styku koček se psy, kteří jsou ošetřeni přípravkem. Přípravek je toxický pro včely, plazy a ryby. Nekontaminujte jim vodní toky a oštřením zvířatům nedovolte 12 hodin po ošetření plavání ve vodních tocích s výskytem ryb. 

Před použitím dobře protřepat. Přípravek může dráždit kůži, sliznice a alergizovat. Po aplikaci se doporučuje po dobu 12-24 hodin omezit manipulaci se zvířaty, zejména se nedoporučuje s ošetřenými zvířaty spát. Zabraňte kontaktu dětí s ošetřeným zvířetem po dobu 24 hodin.

Dávkování:  Zvířata: prostředek se aplikuje proti směru srsti a peří, až se jejich kůže (peří) navlhčí. Dlouhosrstá zvířata se současně kartáčují. 10 mg permethrinu (tj. 4 ml přípravku) na 1 kg hmotnosti zvířete = 20 stisků aplikační pumpy na 1 kg ž.hm. zvířete. 

Sanace prostředí: vystříkávají se do vlhka asi 25 ml/m2 (125 stisknutí aplikační pumpy). Aplikace na klece, boudy, stání a stáje. Postřik se opakuje v případě potřeby za 1-2 týdny.

Určeno k zevnímu použití, není určeno pro potravinová zvířata.

Složení: Permethrinum 2,5 mg v 1 ml spreje. Natrii citras dihydricus, Alcohol benzylicus, Paraffinum liquidum, Polysorbatum 20, Polysorbatum 85, kalcium alkylbenzensulfonát v 2-ethylhexanolu, Aqua purificata.


Tip: Když už váš mazlíček nějaké to klíště chytne, je třeba jej z kožíšku vytáhnout. Pinzetu na vyndavání klíšťat si můžete vybrat zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Antiparazitika pro psy
Hmotnost: 0.52 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: