Acana Singles Pacific Pilchard 11,4 kg

Kód: 513139-064992573126
Neohodnoceno
Značka: ACANA
2 296 Kč
Odešleme co nejrychleji
Můžeme doručit do:
27.9.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Singles Pacific Pilchard - pro všechna plemena a věkové kategorie. ACANA Pacific Pilchard je jednodruhové krmivo obsahující 50% volně lovených sardinek lehce stravitelný protein živočišného původu – to ideální pro psy s citlivým zažíváním bez rozdílu plemen a věkových kategorií.

Sardinky jsou lovené šetrně z přírodních vod ostrova Vancouver a do krmiva jsou přidávané v podílu Celé kořisti – to odráží přirozenou stravu psů. Zelené listy a dýně podporují zdravé trávení.

Toto Biologicky vhodné krmivo je připravováno z našich nejlepších a nejčerstvějších surovin a je vhodné pro vybíravé psy a psy s citlivým zažíváním. Přečtěte si naše složení a věříme, že budete souhlasit.

ACANA Pacific Pilchard obsahuje jeden zdroj živočišného proteinu v podílu Celé kořisti – včetně masa, orgánů a chrupavek. Pacifické sardinky – celé a čerstvé ze Severního Pacifiku

 

BOHATÉ NA RYBY (50 %) A PROTEINY (31 %):

ACANA Pacific Pilchard obsahuje 50 % sardinek, volně lovených ze severní části ostrova Vancouver – vše schváleno jako vhodné pro lidskou spotřebu.

VYSOKÝ OBSAH ČERSTVÉHO MASA (1/2):

Používáme čerstvé ryby v co nejpřirozenější a nejvýživnější formě. Proto je ½ sardinek v krmivu ACANA Pacific Pilchard čerstvá a druhá ½ dehydrovaná nebo v podobě olejů – to poskytuje koncentrovaný zdroj výživných proteinů.

JEDNO-DRUHOVÝ RYBÍ PROTEIN (1):

ACANA Pacific Pilchard obsahuje jeden zdroj proteinu. Vše je dodávané v podílu Celé kořisti, včetně masa z ryb, orgánů, a chrupavek – to napodobuje přirozenou stravu a poskytuje všechny potřebné živiny.

PODÍL CELÉ KOŘISTI:

Ve své nekonečné moudrosti Matka příroda dokonale přizpůsobila výživové složky v celé rybě výživovým potřebám psů. Maso dodává proteiny a tuky; orgány dodávají vitamíny a minerály; kosti a chrupavky dodávají vápník a fosfor.

MINIMUM SACHARIDŮ (30%):

V přirozené stravě psů najdete velmi málo, pokud vůbec nějaké, sacharidy. Přestože je prokázáno, že vysoký příjem sacharidů je hlavní příčinou obezity a cukrovky, běžná krmiva pro psy a kočky často obsahují i více než 50% sacharidů.

V krmivech ACANA je obsah sacharidů snížen na minimum a tzv. rychlé sacharidy jako rýže, tapioka a brambory jsou nahrazeny nízko-glykemickým ovocem a zeleninou jako jsou dýně a zelené listy, které se dostávají do krevního oběhu pomalu – zajišťují tak stabilní hladinu cukru v krvi a snižují riziko nadměrného ukládání tuku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro psy
Hmotnost: 11.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: