Acana Regionals Wild Prairie Dog 340 g

Kód: 513144-064992540357
Neohodnoceno
Značka: ACANA
120 Kč
Odešleme co nejrychleji
Můžeme doručit do:
24.9.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Regionals Wild Prairie Dog - pro všechna plemena a věkové kategorie.

Inspirováno rozlehlými ranči, bohatou úrodou a nedotčenými jezery, krmivo ACANA Wild Prairie vyniká jedinečnými regionálními surovinami, které jsou dodávané ze západních kanadských farem a vod.

Obsahuje volně chovaná kuřata, krůty, celá vejce z hnízdních chovů a volně lovené ryby z našich studených severních jezer. Vše je dodáváno každý den čerstvé v podílu Celé kořisti, díky tomu ACANA Wild Prairie překypuje přírodní chutí.

Krmivo ACANA má důvěru milovníků mazlíčků po celém světě, obsahuje minimum sacharidů, je naopak bohaté na proteiny a zaručuje vrcholovou kondici psům všech plemen a věkových kategorií. Přečtěte si naše složení a věříme, že budete souhlasit.


ACANA Wild Prairie obsahuje 5 druhů zvířat v podílu Celé kořisti – včetně masa, orgánů a chrupavek.

  • Volně chovaná kuřata – maso, játra, srdce, ledviny a chrupavky, čerstvé z místních farem.
  • Volně chované krůty – maso, játra, srdce, ledviny a chrupavky, čerstvé z místních farem.
  • Vejce z hnízdních chovů – čerstvá a celá z místních prérijních farem.
  • Volně lovený candát – celý a čerstvý z nedotčených kanadských jezer.
  • Volně lovený pstruh – celý a čerstvý z nedotčených kanadských jezer.


BOHATÉ NA MASO (70 %) A PROTEINY (35 %):

Váš pes je masožravec, který byl vyvinut pro stravu bohatou na maso. Vybaven ostrými zuby, čelistí, která se pohybuje jen nahoru a dolu a krátkým trávicím taktem, jsou domácí psi uzpůsobeni k tomu, získávat protein a tuk z masa.

Kvůli tomu ACANA Wild Prairie obsahuje 70 % masa, včetně volně chovaných kuřat, krůt, celých vajec z hnízdních chovů a volně lovených ryb – vše bylo před použitím schváleno jako vhodné pro lidskou spotřebu.

Zcela bez hrachového a bramborového proteinu, ACANA je bohatá na proteiny živočišného původu (ne rostlinného), podporují tudíž svalové hmoty a kompletně vyživují vašeho psa.

VYSOKÝ OBSAH ČERSTVÉHO MASA (1/2):

Používáme čerstvé maso v co nepřirozenější a nejvýživnější formě. Právě pro to je ½ drůbežího a ryb v krmivu ACANA Wild Prairie čerstvá a druhá ½ dehydrovaná nebo v podobě olejů – to poskytuje koncentrovaný zdroj výživných živočišných proteinů

BOHATÁ RŮZNORODOST MASA (5):

Vezměte si rozmanitost potravy, kterou by váš pes pojídal ve volné přírodě: dnes celá vejce, zítra kachna nebo koza a jako další třeba čerstvá ryba. Matka příroda tím zajistila rozmanitost proteinů a tuků nezbytných pro úplné zdraví psů.

Právě proto krmivo ACANA Wild Prairie obsahuje volně chovaná kuřata a krůty, celá vejce a volně lovené ryby. Vše dodávané v bohatě výživném podílu Celé kořisti, včetně masa, orgánů a chrupavek – to napodobuje přirozenou stravu.

PODÍL CELÉ KOŘISTI:

Ve své nekonečné moudrosti Matka příroda dokonale přizpůsobila výživové složky v celé kořisti výživovým potřebám psů. Svalovina dodává proteiny a tuky; orgány dodávají vitamíny a minerály; kosti a chrupavky dodávají vápník a fosfor.

Krmiva ACANA s podílem Celé kořisti napodobují přirozenou stravu psů a koček, která obsahuje maso, orgány a chrupavky v přirozeném poměru – to dodává všechny potřebné živiny bez použití velkého množství umělých vitamínů nebo jiných doplňků.

MINIMUM SACHARIDŮ (25%):

V přirozené stravě psů najdete velmi málo, pokud vůbec nějaké, sacharidy. Přestože je prokázáno, že vysoký příjem sacharidů je hlavní příčinou obezity a cukrovky, běžná krmiva pro psy a kočky často obsahují i více než 50% sacharidů.

V krmivech ACANA je obsah sacharidů snížen na minimum a tzv. rychlé sacharidy jako rýže, tapioka a brambory jsou nahrazeny nízko-glykemickým ovocem a zeleninou jako jsou dýně a zelené listy, které se dostávají do krevního oběhu pomalu – zajišťují tak stabilní hladinu cukru v krvi a snižují riziko nadměrného ukládání tuku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro psy
Hmotnost: 0.34 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: