Acana Regionals Ranchlands Dog 6 kg

Kód: 513158-064992543600
Neohodnoceno
Značka: ACANA
1 380 Kč
Odešleme co nejrychleji
Můžeme doručit do:
20.10.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Regionals Ranchlands Dog - pro všechna plemena a věkové kategorie.

Inspirované albertskými rozsáhlými ranči, krmivo ACANA Ranchlands obsahuje čerstvé regionální suroviny, včetně mas ze zvířat chovaných na rančích a volně lovených ryb na západě Kanady.

Krmivo ACANA Ranchlands je plné čerstvého hovězího plemene Angus, trávou krmených jehňat, vepřového plemene Yorkshire a volně loveného celého candáta – vše dováženo v podílu Celé kořisti, díky čemuž krmivo překypuje přírodní chutí.

Krmivo ACANA má důvěru milovníků mazlíčků po celém světě, obsahuje minimum sacharidů, je naopak bohaté na proteiny a zaručuje vrcholovou kondici psům všech plemen a věkových kategorií. Přečtěte si naše složení a věříme, že budete souhlasit.

ACANA Ranchlands obsahuje 5 druhů zvířat v podílu Celé kořisti – včetně masa, orgánů a chrupavek.

  • Vepřové plemene Angus – maso, játra, srdce, ledviny a chrupavky, čerstvé z místních farem.
  • Trávou krmená jehňata – maso, játra, srdce, ledviny a chrupavky, čerstvé z místních farem.
  • Yorkshirské vepřové – čerstvé maso, orgány, chrupavky a játra z místních rančů.
  • Volně chovaný bizon – celý a čerstvý z místních rančů.
  • Volně lovený candát – celý a čerstvý z nedotčených kanadských jezer.


BOHATÉ NA MASO (70 %) A PROTEINY (35 %):

Váš pes je masožravec, který byl vyvinut pro stravu bohatou na maso. Vybaven ostrými zuby, čelistí, která se pohybuje jen nahoru a dolu a krátkým trávicím taktem, jsou domácí psi uzpůsobeni k tomu, získávat protein a tuk z masa.

Kvůli tomu ACANA Ranchlands obsahuje 70 % masa, včetně hovězího plemene Angus, trávou krmených jehňat, yorkshirského vepřového, bizona a candáta – vše bylo před použitím schváleno jako vhodné pro lidskou spotřebu.

Zcela bez hrachového a bramborového proteinu, ACANA je bohatá na proteiny živočišného původu (ne rostlinného), podporují tudíž svalové hmoty a kompletně vyživují vašeho psa.

VYSOKÝ OBSAH ČERSTVÉHO MASA (1/2):

Používáme čerstvé maso v co nepřirozenější a nevýživnější formě. Právě proto je ½ masa a ryb v krmivu ACANA čerstvá a druhá ½ je dehydrovaná nebo v podobě olejů – to poskytuje koncentrovaný zdroj výživných proteinů.

BOHATÁ RŮZNORODOST MASA (5):

Vezměte si rozmanitost potravy, kterou by váš pes pojídal ve volné přírodě: dnes celá vejce, zítra kachna nebo koza a jako další třeba čerstvá ryba. Matka příroda tím zajistila rozmanitost proteinů a tuků nezbytných pro úplné zdraví psů.

Právě proto krmivo ACANA Ranchldands obsahuje hovězí plemene Angus, trávou krmená jehňata, yorkshirské vepřové, bizona a sladkovodní ryby. Vše je dodávané v bohatě výživném podílu Celé kořisti, včetně masa, orgánů a chrupavek – to napodobuje přirozenou stravu.

PODÍL CELÉ KOŘISTI:

Ve své nekonečné moudrosti Matka příroda dokonale přizpůsobila výživové složky v celé kořisti výživovým potřebám psů. Svalovina dodává proteiny a tuky; orgány dodávají vitamíny a minerály; kosti a chrupavky dodávají vápník a fosfor.

Krmiva ACANA s podílem Celé kořisti napodobují přirozenou stravu psů a koček, která obsahuje maso, orgány a chrupavky v přirozeném poměru – to dodává všechny potřebné živiny bez použití velkého množství umělých vitamínů nebo jiných doplňků.

MINIMUM SACHARIDŮ (25%):

V přirozené stravě psů najdete velmi málo, pokud vůbec nějaké, sacharidy. Přestože je prokázáno, že vysoký příjem sacharidů je hlavní příčinou obezity a cukrovky, běžná krmiva pro psy a kočky často obsahují i více než 50% sacharidů.

V krmivech ACANA je obsah sacharidů snížen na minimum a tzv. rychlé sacharidy jako rýže, tapioka a brambory jsou nahrazeny nízko-glykemickým ovocem a zeleninou jako jsou dýně a zelené listy, které se dostávají do krevního oběhu pomalu – zajišťují tak stabilní hladinu cukru v krvi a snižují riziko nadměrného ukládání tuku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro psy
Hmotnost: 6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: