Acana Regionals Pacifica Dog 6 kg

Kód: 513150-064992541606
Neohodnoceno
Značka: ACANA
1 234 Kč
Odešleme co nejrychleji
Můžeme doručit do:
23.9.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Regionals Pacifica Dog - pro všechna plemena a věkové kategorie.

Odrážející bohaté kanadské studené nedotčené pacifické vody, krmivo ACANA Pacifica překypuje čerstvými regionálními rybami, které jsou šetrně lovené z přírodních vod severní části ostrova Vancouver.

Obsahuje sleď, sardinku, platýse, hejka a okouníka – vše dodáváno denně čerstvé a celé. ACANA Pacifica poskytuje živiny vašemu psovi přirozenou cestou, a to bez potřeby dlouhého seznamu umělých doplňků.

Krmivo ACANA má důvěru milovníků mazlíčků po celém světě, obsahuje minimum sacharidů, je naopak bohaté na proteiny a zaručuje vrcholovou kondici psům všech plemen a věkových kategorií. Přečtěte si naše složení a věříme, že budete souhlasit.


ACANA Pacifica obsahuje 5 druhů volně lovených ryb v podílu Celé kořisti – včetně masa, orgánů a chrupavek.

  • Pacifický sleď – celý a čerstvý ze Severního Pacifiku.
  • Pacifické sardinky – celé a čerstvé ze Severního Pacifiku
  • Platýs – celý a čerstvý ze Severního Pacifiku
  • Hejk stříbrný – celý a čerstvý ze Severního Pacifiku.
  • Okouník – čerstvý a celý ze Severního Pacifiku


BOHATÉ NA RYBY (70 %) A PROTEINY (35 %)

ACANA Pacifica obsahuje 70 % ryb – volně lovená sardinka, platýs, hejk stříbrný a okouník. Každá ryba byla přírodně lovena u ostrova Vancouver a vše bylo před použitím schváleno jako vhodné pro lidskou spotřebu.

Zcela bez hrachového a bramborového proteinu, ACANA je bohatá na proteiny živočišného původu (ne rostlinného), podporují tudíž svalové hmoty a kompletně vyživují vašeho psa.

VYSOKÝ OBSAH ČERSTVÉHO MASA (1/2)

Používáme čerstvé ryby v co nepřirozenější a nevýživnější formě. Právě proto je ½ ryb v krmivu ACANA Pacifica čerstvá a druhá ½ je dehydrovaná nebo v podobě olejů – to poskytuje koncentrovaný zdroj výživných proteinů.

BOHATÁ RŮZNORODOST MASA (5)

Vezměte si rozmanitost potravy, kterou by váš pes pojídal ve volné přírodě: dnes ryba, zítra kachna nebo koza a jako další třeba celá vejce. Matka příroda tím zajistila rozmanitost proteinů a tuků nezbytných pro úplné zdraví psů.

Právě proto krmivo ACANA Pacifica obsahuje různé druhy ryb jako je volně lovený sleď, sardinka, platýs,hejk stříbrný a okouník. Vše dodávané v bohatě výživném podílu Celé kořisti, včetně masa, orgánů a chrupavek – to napodobuje přirozenou stravu.

PODÍL CELÉ KOŘISTI

Ve své nekonečné moudrosti Matka příroda dokonale přizpůsobila výživové složky v celé rybě výživovým potřebám psů. Maso dodává proteiny a tuky; orgány dodávají vitamíny a minerály; kosti a chrupavky dodávají vápník a fosfor.

Krmiva ACANA s podílem Celé kořisti napodobují přirozenou stravu psů a koček, která obsahuje maso orgány a chrupavky z ryb v přirozeném poměru – to dodává všechny potřebné živiny bez použití velkého množství umělých vitamínů nebo jiných doplňků.

MINIMUM SACHARIDŮ (25%)

V přirozené stravě psů najdete velmi málo, pokud vůbec nějaké, sacharidy. Přestože je prokázáno, že vysoký příjem sacharidů je hlavní příčinou obezity a cukrovky, běžná krmiva pro psy a kočky často obsahují i více než 50% sacharidů.

V krmivech ACANA je obsah sacharidů snížen na minimum a tzv. rychlé sacharidy jako rýže, tapioka a brambory jsou nahrazeny nízko-glykemickým ovocem a zeleninou jako jsou dýně a zelené listy, které se dostávají do krevního oběhu pomalu – zajišťují tak stabilní hladinu cukru v krvi a snižují riziko nadměrného ukládání tuku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro psy
Hmotnost: 6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: