Acana Classics Wild Coast 11,4 kg

Kód: 513120-064992562120
Neohodnoceno
Značka: ACANA
1 528 Kč
Odešleme co nejrychleji
Můžeme doručit do:
26.10.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Classics Wild Coast - pro všechna plemena a všechny věkové kategorie.
Současní psi nejen, že jsou schopní pojídat stejnou stravu jako jejich divocí předchůdci, oni ji i potřebují pro to, aby byli silní a zdraví.
Proto ACANA Wild Coast obsahuje ryby lovené v přírodních vodách u severního pobřeží ostrova Vancouver, bleskově dodávané do naší kuchyně ČERSTVÉ a CELÉ, a tudíž stále plné živin a chuti.
Zcela bez vysokoglykemických obilovin je ACANA plná potřebných živočišných proteinů a omega-3 mastných kyselin pro zajištění vrcholové kondice. Pro zajištění stabilní hladiny cukru v krvi a snižení rizika nadměrného ukládání tuku obsahuje ACANA Classics nízkoglykemický řezaný oves.
Připravováno výhradně v našich oceňovaných kuchyních NorthStar® z čerstvých surovin od důvěryhodných dodavatelů je ACANA krmivem, které si zamilujete.
 
VYSOKÝ OBSAH MASA A PROTEINŮ (50 %):
Váš pes je biologicky přizpůsobený na stravu bohatou na maso. Proto ACANA Wild Coast obsahuje 50 % ryb, včetně pacifického sledě, platýse a hejka stříbrného, všechny ryby v kvalitě pro lidskou spotřebu.
VYSOKÝ OBSAH PROTEINŮ (29 %):
Zcela bez hrachového nebo bramborového proteinového koncentrátu, jehož používání v ostatních běžných krmivech pro psy je dnes velmi časté. Krmiva ACANA získávají svůj vysoký podíl proteinů z kvalitních živočišných surovin (ne z rostlinných), což podporuje správnou tvorbu svalů a vyživuje vašeho psa přesně podle jeho potřeb.
OBSAH ČERSTVÉHO MASA (1/3):
Používáme čerstvé ryby, které zaručují přirozenou chuť a výživu. 1/3 ryb v krmivu ACANA Wild Coast je čerstvá a překypuje živinami a chutí, a 2/3 jsou sušené nebo v podobě olejů, což poskytuje koncentrovaný přírodní zdroj živočišných proteinů. Maso, které používáme, je z ryb schválených pro lidskou spotřebu – mezi dnešními výrobci krmiv je toto rarita.
BOHATÁ ROZMANITOST ČERSTVÝCH MAS (3 DRUHY):
V přírodě se psi živí různými druhy mas, proto i krmivo ACANA Wild Coast obsahuje rozmanité druhy ryb, od pacifického sledě, přes divokého platýse, až po stříbrného hejka, vše v bohatě výživném podílu Celé kořisti (maso, orgány, chrupavky), což napodobuje přirozenou stravu psů a snižuje to nutnost přidávat dlouhý seznam umělých doplňků stravy, tak jak je k tomu u běžných krmiv pro psy.
NÍZKÝ OBSAH SACHARIDŮ (30 %):
Přirozená strava vašeho psa obsahuje velmi málo sacharidů, které jsou hlavní příčinou vzniku obezity a cukrovky u psů. Proto je v krmivech ACANA o polovinu méně sacharidů, než v běžných krmivech a jako jedinou obilovinu, ovšem s nízkou glykemickou zátěží, obsahují řezaný oves. Ten se do krevního oběhu vstřebává pomalu a nedochází tak k výkyvům hladiny cukru a zvýšenému ukládání tuku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro psy
Hmotnost: 11.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: